Biznes i prawo

Drukowanie plakatów – kilka ciekawostek

Każde wydarzenie kulturalne, kiermasz, targi biznesowe i edukacyjne, wybory wymagają odpowiednich narzędzi do promocji i reklamy. Plakat stanowi najprostszą, niedrogą i skuteczną formę nagłośnienia informacji o takim wydarzeniu. Drukowanie plakatów nie jest trudne ani drogie.

Druk  plakatów online

Zajmujemy się drukowaniem plakatów w technologii offsetowej. Można nam przesłać swój projekt, a możemy też wykonać go na Państwa zamówienie. Nasi specjaliści od grafiki komputerowej wykonają projekt zgodnie z wszystkimi Państwa wytycznymi. Aby plakat był widoczny z daleka, zwracał uwagę potencjalnych klientów, musi być wydrukowany na dobrym papierze, druk musi być widoczny i estetyczny. Przygotowanie projektu graficznego stanowi wyzwanie dla naszych specjalistów od projektowania. Plakat musi spełniać swoją funkcję, musi być skutecznym nośnikiem reklamy.

W naszej drukarni internetowej dbamy o to, aby zamówione przez Państwo plakaty spełniały Wasze oczekiwania. Nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy, gwarantuje doskonałą jakość wydruku. Drukujemy plakaty na papierze kredowym o gramaturze 135-250 gsm. Można zamówić je w wersji matowej albo błyszczącej. Te ostatnie uszlachetniane są warstwą dyspersji albo lakierem odpornym na działanie promieni słonecznych.  

Jeżeli planują Państwo umieszczenie plakatu na przeźroczystej powierzchni, warto zamówić wydruk dwustronny. Pozwoli to w pełni wykorzystać powierzchnię reklamową i zwiększyć grupę potencjalnych klientów.

Plakaty wielkoformatowe

Najważniejszą zaletą plakatów tego rodzaju jest ich wielkość. Klienci często zamawiają plakaty w formatach A2, A3, B2. Doskonale sprawdzają się one w przestrzeniach wewnętrznych budynków. Natomiast do zewnętrznej prezentacji rekomendowanym formatem jest A1. Na takim plakacie wielkopowierzchniowym każdy detal musi być dopracowany na wszystkich etapach realizacji zamówienia – od projektu począwszy, aż do wydruku. Prezentowane treści na plakacie muszą być widoczne i czytelne.  

Wydruk plakatów w atrakcyjnych cenach

Wykorzystanie technologii offsetowej w drukowaniu plakatów jest bardzo ekonomiczne, a ponadto są one doskonałej jakości. Plakaty mogą Państwo zamówić w nakładzie od 30 sztuk. Jeżeli nakład będzie większy, cena za wydruk – mniejsza. Technologia wydruku, na której opieramy naszą działalność, jest niezawodna, perfekcyjna i pozwalająca na szybki wydruk dużego nakładu plakatów w krótkim czasie. Plakaty wielkopowierzchniowe, które Państwo u nas zamówią, doskonale sprawdzą się jako narzędzia informacji, promocji i reklamy. Zlecając projekt i druk lub samo drukowanie plakatów naszej firmie, oddają Państwo realizację tego zadania w ręce profesjonalistów.

Na stronie internetowej naszej drukarni znajdą Państwo informację na temat dostępnych formatów plakatów i cen za wydruk. Można zamówić nakład plakatów od 30 do 5000.  Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chcą się czegoś więcej dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Profesjonalny projekt i drukowanie plakatów tylko u nas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.