Dzisiaj mam dla was bardzo proste i tanie kolorowe smokey eyes.

 

Jest to mój pierwszy pictorial na blogu. Pomyślałam sobie, że może chcielibyście zrobić identyczny makijaż jaki zamieściłam niedawno na swoim Instagramie . Mam na myśli ciepłe  brązowo bordowe smokey eyes wykonane naprawdę fajną i tanią paletą.

 

Żadna inna marka nie oferuje tak dobrych palet w tak niskiej cenie. Mam oczywiście na myśli miyo makeup. Ich paletki five points są tanie i genialne.

Ten makijaż możecie wykonać samą paletą five points. Jednakże zabraknie wam zielonego subtelnego błysku. Jest on wykonany pigmentem (również od miyo). Makijaż będzie piękny zarówno z nim jak i bez niego.

 

Cała paleta prezentuje się tak:

 

Są już na niej numerki byście łatwo mogli sprawdzić jaki cień w jakim miejscu został nałożony. Cały makijaż oka nie zajął mi więcej niż dziesięć minut. Oczywiście początkującym może, a nawet powinien zabrać on więcej czasu. Dlaczego? Bo tu liczy się przede wszystkim blendowanie. Przejścia między cieniami są tu bardzo ważne, są wręcz kluczem do olśniewająco makijażu. Poniżej zdjęcie oka z wskazówkami :

 

Jak widzicie zaczynam od koloru bazowego. Nałożyłam go na całą powiekę. Następnie lekko ponad załamanie aplikuje cień 2 i blenduje razem. Przyciemniam kąciki cieniem 4 i uważnie blenduje. Na środek powieki nakladam palcem cień 3 i ewentualnie pigment. Doklejam rzęsy i przechodzę do makijażu twarzy

 

Mam nadzieję że makijaż wydaje się być dla was prosty – w rzeczywistości taki jest 🙂 na pewno będziecie w nim świetnie wyglądać.