stroje kąpielowe 2019.

 

Falbanki

W tym roku powtórzy się trend z 2018 roku i falbanki podbiją ulice. Bluzki hiszpanki miały już swoje 5 minut, czas na stroje kąpielowe. Zainteresowanie jakie wzbudza pofalowany materiał zapewne zawdzięczają temu, że są bardzo dziewczęce i urocze. Falbanki proponuję wszystkim tym paniom, które chcą odwrócić uwagę od dysproporcji swojej sylwetki. falbanki są w stanie ukryć różnice pomiędzy małym biustem a masywnym dołem.

 

 

Retro

 

Modne stroje kąpielowe w tym sezonie to również stroje kąpielowe retro z majtkami o podwyższonym stanie. Taki krój doskonale maskuje większy brzuszek, optycznie wydłuża nogi i zaznacza talię. Góra stroju może być standardowa – miękka lub z usztywnieniem push up albo bardziej zabudowana w formie sportowej. To świetna opcja, jeśli lubisz dwuczęściowe stroje kąpielowe, ale nie chcesz pokazywać zbyt dużo.

 

 

Kostiumy w soczystych, odznaczających się kolorach

Kolory sa zawsze na tak! Szczególnie te których co raz mniej na ulicach – żółty, zielony, chabrowy, pomarańczowy – tworza one piękny kontrast z opaloną skórą i wyglądają naprawdę seksownie.

 

Głębokie dekolty

 

Tu nadal popularne pozostają propozycje z dekoltem w kształcie litery V. Nie trzeba poszukiwać jakichś nowości. Proszę tylko o umiar – bo naprawdę łatwo w szale “sexi zakupów” o pomylenie seksapilu z wulgarnością. Wtedy wściekłe spojrzenia wszystkich kobiet na plaży macie gwarantowane.  Najbezpieczniej jest kupować wycięty strój  z myślą “im mniej tym lepiej”.

 

 

Czy po przeczytaniu posta macie już pomysł jaki strój kąpielowy wybierzecie w tym roku? Mam nadzieję, że tak. Udanych zakupów!