Dzisiaj mam dla was pomysł na GENIALNY prezent bożonarodzeniowy. Jeżeli nie lubicie kupować byle czego na ostatnią chwilę w wypełnionej po brzegi galerii – zapraszam do lektury.

 

Niektóre prezenty świąteczne warto przygotować z wyprzedzeniem. Większość prezentów przed sezonem jest tańsza, a zamówienia nie mają opóźnień. To szczególnie ważne przy wyborze prezentu, który chcę wam dzisiaj zaproponować. Jest to idealny prezent dla mnóstwa osób: chłopaka, dziewczyny, mamy, babci, dziadka, przyjaciółki, siostry czy teściów. Trzeba go jednak zaplanować wcześniej.

O czym mowa?

O fotoprezentach fotojoker.pl!

 

Uwielbiam fotoprezenty! Uważam, że jest to jeden z najlepszych podarunków. Można w jednym miejscu zatrzymać uciekające przez palce chwile. Sama sobie co jakiś czas sprawiam fotoksiążkę ze zdjęciami moich przystojniaków i przyznam wam, że częściej zaglądam właśnie do fotoksiążek niż do tradycyjnych albumów ze zdjęciami. Jeżeli nie jesteście pewni jaki fotoprezent w tym roku zdałby u was egzamin przedstawię wam listę produktów, które warto rozważyć.

 

 

Fotokalendarz na 2019 – To mój tegoroczny faworyt. Myślałam by naszym rodzicom sprezentować kalendarz z dwunastoma zdjęciami naszego małego Antosia. Moim zdaniem nic tak nie cieszy jak ciągła obecność kochanego wnusia 🙂

 

Fotoksiążka – gdybym miała chłopaka/dziewczynę to stworzyłabym książkę pełną wspólnych zdjęć z wakacyjnych wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi i imprez wartych zapamiętania. Gdy miałam osiemnaście lat cały mój pokój obwieszony był właśnie takimi zdjęciami. Teraz, ofierowałabym taką książkę sobie lub mężowi, ale wypełniłabym ją wspólnymi zdjęciami i fotografiami naszego bąbla.

 

Fotokalendarz adwentowy – chyba najlepszy pomysł na prezent świąteczny, ale musi być wręczony PRZED świętami! Odkrywanie nowego zdjęcia każdego dnia może być bardzo radosnym “wprowadzeniem do świątecznego klimatu.

 

Fotokubek – wręczyłabym go tacie, babci, bratu, teściom.. tak naprawdę każdemu! Mój mąż na wychłodzonej budowie popija ciepłą kawę, więc wesoły kubek z zabawnymi minami jak najbardziej by mu się spodobał.

 

Fotoobraz – mam i polecam. Bardzo duży obraz na płótnie w dowolnym stylu, w genialnej jakości. Dodaje rodzinnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Jestem wielką fanką fotoobrazów – moim zdaniem są one lepsze niż napisy “family”, “rodzina” itd. na ścianie.

 

Fotokartki – jeżeli niestety nie możecie się spotkać w pełnym rodzinnym gronie, pamiętajcie o fotokartce. Miły akcent nieobecnej przy wigilijnym stole rodzinie powie “pamiętmy o was”, bo w świętach chodzi przede wszystkim o rodzinę.

 

Fotoetui na telefon – dla mnie prezent idealny. Mam jedno takie etui ze zdjęciem z pleneru ślubnego. Wszystkie osoby, które widziały plecki mojego telefonu (a było ich sporo) były zachwycone pomysłem na uchwycenie tak cudownego dnia jakim był nasz ślub. Może ktoś będzie o mnie pamiętał i sprawi mi nowy model? Albo zaczekam aż wykluje się nasz drugi bobas i pójdziemy na rodzinną sesję? I znowu rodzina na smartfonie 🙂

 

Fotopuzzle! Ten podarunek sprawdzi się u osób, które uwielbiają trudne układani, łamigłówki – mowa o moim chrześniaku. On uwielbia puzzle i składał naprawdę malutkie elementy w jedną całość gdy miał kilka lat. Nad tym prezentem się poważnie zastanowię, może dam do druku jego zdjęcie z okresu niemowlęctwa?

 

 

 

Jak widzicie wybór fotoprezentów w tym roku jest ogromny. Dla każdego członka rodziny można znaleźć prezent idealny. Obraz, kalendarz,kubel, etui na telefon. Pomyślelibyście, że wybór personalizowanych prezentów ze zdjęciem jest aż tak szeroki? Zastanówcie się nas tego rodzaju prezentem. Jest on zdecydowanie lepszy niż żel pod prysznic czy nowa para skarpet. Pokazuje, że myślicie o osobie obdarowywanej, a nie “odklepujecie” kolejnej osoby. Zdecydowanie polecam produkty fotojoker.pl

A ciebie coś zainteresowało z oferty fotojoker.pl?