Z czym kojarzy Ci się karmienie piersią? Odpowiedz sobie szczerze…

 

Domyślam się, że z nocnymi pobudkami, wiszącym biustem, brzydkimi brodawkami, przemoczonymi bluzkami. Każdy stanik wygląda “mamusiowato”, nie ma seksownych modeli dla mam. Mamy mogą być w ogóle seksowne?!

 

MAMA to też kobieta! Prawda jest taka, że na rynku biustonoszy dla kobiet karmiących piersiąpanuje nuda. Tworzone modele są brzydkie, mało uwodzicielskie, nie podtrzymują biustu przez co ten traci na jędrności i kształcie. “Bo karmię przez chwilę” – hola hola! Czy pół roku, rok to chwila?Przez tą “chwilę” piersi bez przerwy powiększają się i pomniejszają. Włókna kolagenowe mają mnóstwo pracy przy rozszerzaniu się i kurczeniu. W końcu przestaną się kurczyć, a biust obwiśnie! Ta chwila to decydujący moment. To dzięki odpowiedniemu biustonoszowi do karmienia zachowasz jędrne piersi.

 

 

IMG_9516

 

Model mama glamour 

 

IMG_9517

 

IMG_9522

 

Z pomocą dla wszystkich mamusiek przychodzi firma Benefit underwear i ich najnowsza linia biustonoszy MomToBe.

Po otrzymaniu dwóch biustonoszy stwierdzam że są one naprawdę solidnie wykonane i nie miałam styczności z lepszym stanikiem do karmienia. Zatrzaski do “udostępnienia” piersi malcowi są niezwykle solidne. Druty nie obcierają, nie podciągają się do góry. Ramiączka nie popuszczają się. Zapinany na dwie haftki. Piękny, elegancki no i w końcu jest na czym oko zawiesić. Nie czuję się jak dojarka hahahaha! Koronka jest niezwykle delikatna i miękka. Każdy biustonosz ma ogromną gamę rozmiarów. Są nawet 70A-F! A ja zawsze chodziłam w zbyt dużych 75…

 

Najbardziej Spodobał mi się model glamour ze względu na paski na dekolcie, których nigdy nie miałam, a bardzo chciałam posiadać, więc gdy tylko dotarły musiałam go na siebie założyć, ale gdy na drugi dzień ubrałam model sensi to byłam pod wrażeniem z jak delikatnej koronki jest on uszyty, a jednocześnie jak dobrze trzyma biust bez drutów. Oba modele są nieziemsko piękne i wygodne.

 

 

IMG_9519

Model Mama sensi

 

IMG_9521

 

Biustonosze, które dostępne są na stronie benefit underwear są na czasie. Miałam problem aby kupić tak piękny koronkowy stanik zanim urodziłam Antosia, a teraz proszę – w takiej perełce mogę nawet karmić. Jestem naprawdę zakochana w stanikach momtobe i zdecydowanie skuszę się na więcej .