Jak dobrze wiecie końcówka Sierpnia to czas największych wyprzedaży. Wszystkie sklepy oferują wtedy ubrania przecenione o 30, 50 a nawet 70 procent. Te z was, które są oszczędne wiedzą, że to najlepszy czas na wybór bikini na przyszły rok. Dlatego ja wpisałam już w wyszukiwarkę boho swimwear i znalazłam potencjalne modele dla mnie na rok 2017.

Mój wybór padł na trzy stroje:

PicMonkey Collage

1.KLIK 2. KLIK 3. KLIK

Opisałabym je ogółem jako kolorowe. Pierwszy jest w stonowanych kolorach, z kwiatowym dołem – góra przykuwa uwagę swoją prostotą. Numer dwa jest w zabawne ananasowe aplikacje, a trzeci jest w pastelowych kolorach z motywem liści i pastelową górą. Same ciekawe wzory. A to tylko trzy z całego mnóstwa modeli!

Wybór bikini to zawsze trudna decyzja – przed sezonem zazwyczaj wszystkie ciekawe modele sporo kosztują, albo znikają ze sklepowych półek w mgnieniu oka. W Sierpniu, jest w czym wybierać, a dodatkowo można sporo zaoszczędzić – czasem nawet tyle, że za pierwotną cenę bikini możemy sobie teraz sprawić trzy, dla takiej cebuli jak ja to idealny czas na shopping 🙂

To taki mój mały wyprzedażowy alert, miłych zakupów!