Każda z nas chce być modna, podążać za aktualnym trendami. To oczywiste. Nikt z nas nie chce zostawać w tyle za wszystkimi. Mamy w sobie coś co sprawia, że nie chcemy być gorsi, co więcej – chcemy się wyróżnić.

Problem w tym, że nie raz w Polsce brakuje ubrań, które aktualnie podbijają modowe trendy. Zgodzą się ze mną wszystkie posiadaczki instagramów, kont tumblr lub pinterest. A jeżeli nie – to znaczy że macie wystarczającą ilość pieniędzy i czasu by zamawiać ubrania zza granicy, np. z Niemiec, USA itd. Oczywiście udało mi się kilka razy trafić na naprawdę modne ubrania w okolicznych buticzkach, ale za to za kosmiczną cenę. Pomyślałam sobie, że te ubrania nie mogą tyle kosztować i odpaliłam allegro z nadzieją, że znajdę coś “tumblr”.

Rozczarowałam się. Bardzo.

Na pierwszy rzut oka nie znalazłam nic co mogłoby mnie zainteresować. A jeżeli faktycznie coś przykuło moją uwagę to kosztowało majątek. Naprawdę. Zdecydowałam się więc na inną taktykę. Wybierałam przedmiot, który mi się spodobał i szukałam najlepszej ceny produktu i ceny wysyłki. I znalazłam kilka perełek. W końcu! Chociaż wybór na allegro nie jest wystarczająco bogaty (ba, nie jest nawet dostateczny), to po kontakcie email z niektórymi sprzedawcami okazało się, że wystarczy wysłać im fotkę z ciuszkiem, którego poszukujemy, a oni sprawdzą czy nie posiadają takiego w ofercie – jednakże prędzej nie wystawionego na allegro. No genialne! I takim sposobem znalazłam kilka prawdziwych pereł w przystępnych cenach. Jeżeli jesteście zainteresowani czego szukałam na allegro zapraszam niżej. Podrzucę również linki do produktów, może ktoś też poszukuje tych ubrań.

Hafty – wszelakiego rodzaju kwiatowe hafty będą toooootalnym hitem w tym roku, na trazie w żadnej galerii handlowej nie natknęłam się na interesujące mnie modele w normalnych cenach. Z poniższych zdjęć chciałabym posiadać wszystko, jak zdążę to na pewno nabędę.

PicMonkey Collage PicMonkey Collage11.Link 2. Link 3. Link 4. Link 5. Link 6. Link

PicMonkey Collage2 PicMonkey Collage.3jpg

1.Link 2. Link 3. Link 4. Link 5. Link 6. Link

PicMonkey Collage3 PicMonkey Collage4

1.Link 2. Link 3. Link 4. Link 5. Link 6. Link

PicMonkey Collage6 PicMonkey Collage5

1.Link 2. Link 3. Link 4. Link 5. Link 

PicMonkey Collage7

1.Link 2. Link 

Jak widać można znaleźć perełki na największym serwisie aukcyjnym w Polsce – nie było to jednak takie łatwe. Mam nadzieję, że wam trochę ułatwiłam poszukiwania. Wpis nie ma na celu reklamować żadnego sprzedawcy i nie jest reklamą. Buziaki!