Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Bardzo mnie ucieszyło to zaproszenie, ponieważ nigdy nie miałam szansy spotkać w jednym miejscu tylu dziewczyn, które tak samo jak ja tworzą swoje strony w internecie. Organizatorką była Milena, która zdecydowanie stanęła za wysokości zadania. Miejscem spotkania była kawiarnia ( Strefa), w której panuje klimatyczna atmosfera. Szkoda tylko, że obsługa “wyparowała” na czas spotkania.

Miło było spotkać tyle autorek w jednym miejscu. Przyszłam tam z myślą wymiany doświadczeń, pogawędki, spędzenia miło czasu, ale obowiązki czekały. Musiałam wyjść szybciej ze względu na pracę i bardzo zazdroszczę reszcie, że mogła tak świetnie bawić się razem do końca. Myślę, że jeszcze nie raz dojdzie do tak miłego spotkania. Może nawet w większym gronie? Tego nie wiem. Ja z pewnością się na takim spotkaniu jeszcze pojawię. A już na pewno jeżeli Milena je zorganizuje. Lista rzeczy, które miała do zrobienia była nieskończona, ale całe szczęście podołała. Począwszy od regulaminu po upominki dla każdej z nas.

Na początku spotkania miałyśmy szansę wysłuchać wykładu nt. bezpieczeństwa suplementów diety z dietetykiem z firmy PharmaNord. Po naprawdę interesującej pogadance przeszłyśmy do omówienia paczek sponsorskich, które będę recenzować na bieżąco. ( Nie wspomnę, że czeka na mnie paczka od Semilac do zrecenzowania) Nadszedł czas na herbatę, kawę, przekąski, po których musiałam uciekać. Z tego co wiem spotkanie trwało dłużej niż przewidziała Milena, bo dziewczyny znalazły dużo tematów do rozmów. To świetnie.

Lista firm, które wsparły nasze spotkanie:  Dwie KropkiRaw & HappyLunallyKarmelowePromeesNanobytesOuhmaniaPopCropPharmaNordEveline Cosmetics,  CD KosmetykiHelionTovagoAkatja.

IMG_2544unnamedIMG_2546IMG_2547unnamed (2) unnamed (1)unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8)unnamed (4)unnamed (3)Już niebawem pojawi się wpis, w którym opowiem co znajdowało się w paczkach sponsorskich. Tymczasem idę wykorzystać wolny dzień. Buziaki!