Witajcie! Minęły dwa miesiące od początku kuracji odżywka do rzęs Lash Volution. Pisałam o niej w tym poście. Co o Lash Volution pisał producent?

Twoje naturalne rzęsy są krótkie i cienkie? Wypadają w nadmiernej ilości? Próbowałaś nawet najdroższych tuszów do rzęs, ale Twoje rzęsy wciąż nie przypominają tych, które znasz z reklamy?
Twoje poszukiwania rozwiązania właśnie dobiegły końca – LashVolution to serum do rzęs stworzone specjalnie dla Ciebie. Jego skuteczność potwierdzają badania, które wykazały, że 90% badanych kobiet zauważyło wyraźne wydłużenie rzęs.
LashVolution sprawi, że Twoje rzęsy będą wzbudzać pożądanie mężczyzn, a także podziw i zazdrość koleżanek. Będziesz się cieszyć z długich, mocnych i lśniących, a jednocześnie naturalnie wyglądających rzęs. 

10 sekund dziennie wystarczy,
aby osiągnąć maksymalny efekt

Korzystanie z LashVolution jest proste, szybkie i nie wymaga od Ciebie żadnych poświęceń. Nałożenie odżywki trwa zaledwie 10 sekund dziennie. Możesz korzystać z LashVolution nawet jeśli:
  • masz rzęsy farbowane henną, a na co dzień korzystasz z makijażu
  • Twoje rzęsy są obecnie sztucznie zagęszczone lub przedłużone
  • korzystasz z makijażu permanentnego
  • straciłaś rzęsy przez stosowanie nieodpowiednich preparatów


Dzięki zawartości organicznych składników LashVolution to bezpieczna odżywka, która wspomaga naturalny wzrost rzęs. Obecność w składzie serum peptydów i substancji aktywnych oraz ekstraktów z pokrzywy, zielonej herbaty i rumianku sprawia,


że jest ono przyjazne dla organizmu. Preparat nie powoduje opuchlizny, zaczerwienienia, podrażnień ani przekrwionych powiek.
Brak efektów ubocznych został potwierdzony niezależnymi badaniami.


Peptydy i substancje aktywne
Zaawansowana formuła wykorzystuje peptydy i substancje aktywne,
które w bezpieczny sposób stymulują wzrost rzęs.


Niacyna i ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej
Ekstrakt z pokrzywy w połączeniu z niacyną jest stosowany w preparatach przeciwko wypadaniu włosów, zapewniając długotrwałe efekty.


Wyciąg z zielonej herbaty
Ekstrakt z zielonej herbaty sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona
i wolna od podrażnień w miejscu nakładania serum.


Ekstrakt z rumianku
Wyciąg z rumianku to popularny składnik kosmetyków, który działa regenerująco oraz bakteriostatycznie.


Te informacje można przeczytać na stronie LashVolution


Jak wiecie, najbardziej zależało mi na wydłużeniu i zagęszczeniu dolnej linii rzęs. To na niej się przede wszystkim skupiałam. Co najmniej raz w tygodniu sprawdzałam przyrost, ograniczyłam malowanie rzęs na dolnej powiece. Pisałam wam, że jeżeli to serum wydłuży i pogrubi moje rzęsy, kupię je ponownie Czy to zrobię? Jak na razie tak. Co prawda serum tylko połowicznie spełniło moje oczekiwania. Nowych rzęs sporo nie przybyło, ale te krótkie, których nigdy nie mogłam pokryć tuszem sporo urosły. Górna linia rzęs również jest w stanie idealnym. Moje rzęsy są teraz naprawdę cudowne!

Na zdjęciach, które wam pokazuje możecie zauważyć, że mam zrobiony makijaż. Dzięki serum Lash Volution nie muszę nakładać maskary. Moje rzęsy są wystarczająco długie bez tego


Jestem bardzo zadowolona z efektów! Mam nadzieję, że za kolejne dwa miesiące moje piękne, długie rzęsy nie wypadną 🙂