Cześć kochani! ♥ Mamy piątek, przede mną kilka sprawdzianów i już tylko dwa tygodnie do ferii! Nie mogę się doczekać kolejnej przerwy od szkoły. Znowu będę mogła sobie odespać. 
Jak tam przygotowania do Walentynek? Wiecie już co robicie albo kupujecie drugiej połówce? A może ten dzień spędzacie za znajomymi? Masz zamiar obejrzeć sama w domu ten film, który wszyscy polecają? 
Przyznam szczerze, że każda opcja, którą wymieniłam jest dobra. Nie ma “lepszych” i “gorszych” planów. Błagam, nie myślcie, że w Walentynki musicie zrobić coś “super”, bo to przecież WALENTYNKI, a nie zwykły Wtorek, czy Czwartek.  Nie żebym była przeciwnikiem tego dnia! Po prostu warto pamiętać o tym, że cały rok to czas na miłość, przyjaciół.. i filmy 🙂 Ja akurat zwolennikiem filmów nie jestem, ale jak już ktoś mnie namówi to pod koniec, żałuję, że był taki krótki. 
Muszę obejrzeć “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Na pewno nie będzie to tak dobry film, jak ten w mojej wyobraźni (haha). A wy? Czy waszym zdaniem ten film wart jest uwagi?
Zapewne słyszeliście o Chełmnie, prawda? To miasto nazywa się “Miastem zakochanych” ponieważ w kościele znajdują się relikwie Świętego Walentego. W tym roku 14 Lutego wystąpi tam Kamil Bednarek. Całkiem niedawno wybrałam się tam na sesję, której efekty możecie zobaczyć. Co myślicie? 
Blogerzy z Kujawsko-Pomorskiego! Nie mogę się was doszukać! Proszę napiszcie do mnie na FANPAGE’U! Obojętnie ie lat, ile obserwatorów, jaki temat – po prostu was szukam!

Sweater_ H&M
Skirt- H&M
Tights – Calzedonia
Shoes – Czasnabuty
Postanowiłam, że spróbuję- wystartowałam w konkursie na Bloga Roku! Jeżeli uważasz, że zasłużyłam na tę nagrodę, to liczę na Twój głos! Więcej informacji niebawem! Trzymajcie kciuki i nie życzcie mi przegranej! Haha ♥
A dla tych, którzy juz zagłosowali mam konkurs:
1. Zrób zdjęcie lub screena z wiadomością zwrotną od numeru 7122,
2. Wstaw link do zdjęcia w komentarzu (instagram, ask, facebook, zippyshare COKOLWIEK), wyślij je na mój email lub fanpage,
3. Wygraj zestaw kosmetyków ze zdjęcia poniżej! 
1. Pomadka EOS Barbados Heat- Wildberry
2. Lakier Astor (kolor będziesz mogła wybrać)
3. Lakier O.P.I srebrny/czarny/złoty/czerwony
4. Błyszczyk Rimmel Apocalips (Kolor będziesz mogła wybrać)