blizny na dłoniach mówią o nas więcej niż słowa, przyjrzyj się, zobacz, może dowiesz się więcej dziś o nas.
 

raithbitha

mamy czarne serca, dusze, jasne umysły.

ideały umierają z każdą chwilą.

Powiem Ci prawdę dopiero wtedy, gdy wszystkie kłamstwa zawiodą.

Zależy mi na Tobie. Nawet boję się przyznać jak bardzo.

raithbitha

czasem wydaje mi się, że nasza przyjaźń od dłuższego czasu polega na kłótniach, jednak kochamy się i kurwa wytrzymujemy, rozumiesz, wytrzymujemy i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.
 

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to wszystko, co mu pozostało.

Ludzie nie płaczą dlatego że są słabi. Płaczą dlatego, że zbyt długo byli silni.
 

jak dobrze zrozumiesz, to kiedyś zdobędziesz.

lolasykes

Nadal trwajmy w tej pieprzonej grze pozorów, przecież w tym jesteśmy najlepsi, prawda?
 

I powiem Ci, że Cię nienawidzę, choć to wcale nie jest prawdą.
 


To dziwna układanka, ale wszystko między nami jest co najmniej dziwne.
 

być może tylko jedna szczera rozmowa, zmieniłaby wszystko.
 

największym błędem jest udawanie, że to co nas boli jest nam obojętne.
 

greenapple

zaciągała się papierosem , a każdy wydech oddawał milion emocji i złości tamtych miesięcy.
 

gówno prawda, nic z tym nie zrobisz i choć chciałbyś jesteś zbyt dobry, ona teraz na zawsze odchodzi, a ty nie umiesz strzelać i nie masz broni.


 
ona miała czuć się dobrze, on miał czuwać.

 
to co dzisiaj nas przerasta, już jutro będzie niczym.


gcq
 
wychodzimy na miasto , śmiejemy się , wygłupiamy , krzyczymy , jesteśmy wredne , bijemy się , siadamy na środku chodnika , naśmiewamy się z ludzi , śpiewamy piosenki , wspominamy najgłupsze historie , przytulamy się , przyjaźnimy się.

 
Błędy są dowodem na to, że się starasz.

mieć przy sobie takich ludzi jak ci, których nigdy się nie spodziewało, że odegrają w naszym życiu tak znaczącą rolę, to największy skarb.

i mimo wszystko wciąż jesteś osobą dla której zrobiłabym więcej niż dla pozostałych.

myślę, że nie można całkowicie zapomnieć. człowiek świadomie nie powraca do przykrych chwil , by okłamywać samego siebie, że nie pamięta. kiedyś jednak gdy przychodzi moment, w którym musi pocieszyć bliźniego mówi: nie płacz, zapomnisz tak jak ja zapomniałam o.. w ten sposób udowadnia, że nadal pamięta.

czarno-białe

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. zawsze, ale to zawsze tęsknimy. żałujemy i kochamy… I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

…bo za każdym razem, gdy widzę zakochanego faceta, myślę o Tobie. I nieważne czy widzę go w filmie, na zdjęciu, czy na żywo. wtedy przed moimi oczami pojawiasz się Ty. Uwielbiam jak tak na mnie patrzysz.

Dziękuję ci za to, że wsuwasz swoją dłoń do mojego zabałaganionego serca i przesuwasz ją nad tymi wszystkimi głupimi i słabymi rzeczami. Zawsze je dostrzegasz, ale na światło dzienne wyciągasz tylko te piękne, promienne rzeczy, których nikt inny do tej pory nie odnalazł, bo nie szukał dość głęboko.

chuckey

Kocham Cię i nie pytaj dlaczego… Na to nie ma powodu. Ważne, że jesteś a to wystarcza mi w zupełności by żyć i uśmiechać się każdego dnia…

reprezentujesz mój świat, nie spieprz tego.

Wystarczyło, że napisałeś mi zwykłego smsa, który nie zajął ci więcej niż 5 sekund, a ja od razu czułam się największą szczesciarą na świecie, wiesz?

girl

I nawet nie wiesz, jak zazdroszczę Ci tego, co masz; Jego, i cały ten cholernie kolorowy świat!

trzymając jej dłoń miałem wrażenie, że w tej chwili, w garści trzymam cały swój świat.

 -Widząc twój uśmiech, nie pragnę niczego więcej.

-Znamy się tak długo, a dopiero teraz zauważyłam jak hipnotyzujące jest twoje spojrzenie.

nevermind252

– W dzieciństwie miałam ulubionego misia, teraz to Ty zająłeś jego miejsce.

-Zawsze pragnęłam twojego dotyku.

-Jesteś dla mnie tak ważny, jak dla małego dziecka jego ulubiona zabawka.

-Zawróciłeś w mojej głowie jak nikt dotychczas.

-To właśnie twój tors był dla mnie najwygodniejszą poduszką.

girl

-To właśnie w Twoich oczach widzę NASZĄ przyszłość.

Chcę z Tobą tracić oddech.


Mam ochotę przedawkować wszystko. Począwszy od papierosów, skończywszy na Tobie.

Bo najlepsza miłość jest wtedy, kiedy zanim ją zdobędziemy, musimy o nią walczyć.

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz się zastanowić dwa razy. Jeśli przyznaj się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj Mu z Siebie tyle ile można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale On da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechnij się, gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.


Kicia234

 Chciałabym byś został dziś na noc, możemy spać na jednej poduszce.

Dzięki Niemu życie jest mocniejsze, pełniejsze, jest w nim więcej piękna, i nieważne, czy jesteście blisko, czy daleko. Jeśli jesteście blisko, to wspaniale. A jeśli dzieli was odległość, to i tak często o nim myślisz: zastanawiasz się, co porabia, czytasz listy, piszesz – dzielisz się życiem i doświadczeniami, służysz, szanujesz, adorujesz i kochasz.

spotykacie się, nawet codziennie. chodzicie na spacery, całujecie, spędzacie wspólne noce. oglądacie razem telewizję i robicie wspólne śniadania – twierdzisz, że to prawdziwa miłość? mylisz się. spróbuj przetrwać przy Jego łóżku szpitalnym przez siedem dni, non stop, z prawie zerową liczbą godzin snu. podnieś Go z gleby, gdy będzie tak pijany, że nie będzie miał siły iść. przetrwaj kłótnię, w trakcie której rozwali sobie ręke o ścianę, i rozjebie butelkę wódki przed Tobą. złap Go za rękę pomimo tego,że każdy będzie przeciwny. kochaj Go. nawet wtedy gdy będzie milion kilometrów stąd. to jest właśnie miłość.

Nie będziesz rozwiązaniem mojego problemu, ale na pewno zmaganie się z nim przy tobie będzie o wiele łatwiejsze.

love

to Ty mnie inspirujesz i uczysz jak żyć.

Twoje ciepło wypala wszelkie kłopoty

Spacer w deszczu z Tobą najlepiej wspominam .

 
Kicia234

‘Skupiłam się na jednym punkcie, zaledwie przez małą chwilę byłam tylko w jednym miejscu. Trwało to milisekundę, wyssało wszystkie możliwe doznania z tej jednej chwili. Zagubiłam się, barwy, odgłosy, zapachy, smaki, faktura otaczających mnie małych wielkich cudów stworzenia. Znalazłam porządek, wszystko włożyłam na siebie, przedmieścia wielkiego miasta, słoneczny dzień, ciepło, ale nie gorąco. Czuć lekką wilgoć powietrza, beton w dole, niebo w górze, lecz po prawej zieleń. Drzewo rosnące na gruzach domu, symbol zwycięstwa, mam coś w ręce? Winogrono? To wszystko co złapałam, reszta nieuchwytna wymknęło mi się. Tak! miałam przez chwilę ciało…’

czekałabym, gdybym miała pewność, że mam na co.

Gdybym chciała być taka pusta jak Ty, wystarczyłoby, że założyłabym sobie krótką spódniczkę i do każdego spotkanego gościa śliniła się jak mój pies na widok upieczonej kiełbasy z grila.

Kicia234


Uciekała od rzeczywistości. Chowała się w różnych szafach poszukując własnej Narnii. Izolacji od tego podłego świata. Cukierkowej krainy. Czegoś co pozwoli jej odpocząć i ułożyć wszystkie myśli alfabetycznie…

Przyjacielowi można powiedzieć wszystko, nawet najgorszą prawdę, bo w przyjaźni nie ma miejsca na wzajemny lęk. Lżej iść przez życie kiedy można pośmiać się i popłakać razem. Osobno choć blisko. Przyjacielowi można życzyć szczęścia całkowitego, bez podtekstów i zobowiązań, tak po prostu czysto i prosto z serca. Przyjacielowi dziękuje się tak po prostu, że jest.

WafelekAssassin

Unoszę sie do chmur, spadam kulami gradu, topnieję u twych stóp.